Conferinte Hotel Strelitia

Centrul de conferinte pentru succesul afacerii tale


Niciodata nu a fost mai usor sa organizezi de la un training pentru echipa ta pana la un congres international cu sute de participanti. Tot ce trebuie sa faci e sa vii la hotelul Strelitia si sa alegi intre sase sali de conferinte care pot primi de la 12 pana la 600 de invitati. Iar fiecare sala poate fi aranjata in mai multe variante, pentru ca totul sa mearga perfect.


SALA DE CONFERINTE PLATINUM
Sala de conferinte Platinum e dedicata marilor congrese si reuniuni de afaceri, putand gazdui, in functie de aranjare, intre 150 si 600 de invitati.
T1T2T3T4T5
aranjament teatru aranjament classroom aranjament ushape aranjament banchet aranjament receptie
600300150200400

Suprafata: 350mp

SALA DE CONFERINTE METEORA
Tu alegi cum sa aranjezi sala de conferinte Meteora. Gratie dimensiunilor generoase, aceasta sala XXL e locul perfect si pentru 150, dar si pentru 580 de invitati.
T1T2T3T4T5
aranjament teatru aranjament classroom aranjament ushape aranjament banchet aranjament receptie
580250150180380

Suprafata: 340mp

SALA DE CONFERINTE BELVEDERE 1
Colaboratorii tai se vor simti perfect in sala de conferinte Belvedere 1 situata la etajul 5 al hotelului cu vedere spre bulevard.
T1T2T3T4T5
aranjament teatru aranjament classroom aranjament ushape aranjament banchet aranjament receptie
4525262040

Suprafata: 50mp

SALA DE CONFERINTE BELVEDERE 2
Sala de conferinte Belvedere 2 e gandita exclusiv pentru evenimentele la care participa atat angajati cat si colaboratori ai firmei tale, indiferent daca sunt 24 sau 70.
T1T2T3T4T5
aranjament teatru aranjament classroom aranjament ushape aranjament banchet aranjament receptie
7050352440

Suprafata: 120mp

SALA DE CONFERINTE BELVEDERE 3
A fost creata special pentru training-uri care necesita impartirea pe grupe. Sala de conferinte Belvedere 3 are iesire spre o generoasa terasa deschisa de 450 mp.
T1T2T3T4T5
aranjament teatru aranjament classroom aranjament ushape aranjament banchet aranjament receptie
3520252035

Suprafata: 45mp

SALON MEETING
Fie ca ai 12 sau 30 de oaspeti, ei vor aprecia din plin confortul si intimitatea oferite de salonul MEETING din incinta hotelului Strelitia.
T1T2T3T4T5
aranjament teatru aranjament classroom aranjament ushape aranjament banchet aranjament receptie
3012201825

Suprafata: 24mp




SALASUPRAFATA SALATEATRUCLASSROOMRECEPTIEBANCHETUSHAPE
PLATINUM350600300400200150
METEORA340580250380180150
BELVEDERE 1504525402026
BELVEDERE 21207050402435
BELVEDERE 3453520352025
MEETING243012251820

PACHETE DE DOTARI PENTRU CONFERINTE

Pentru a te bucura de sala de conferinte ideala, alege unul dintre pachetele de dotari oferite de centrul de conferinte Strelitia


ECONOMICflipchart; hartie flipchart; markere; videoproiector/retroproiector; ecran proiectie
STANDARDflipchart; hartie flipchart; markere; videoproiector/retroproiector; ecran proiectie; sistem sonorizare (Boxe 5+1); 1 microfon
BUSINESSflipchart, hartie flipchart, markere, videoproiector/retroproiector, ecran proiectie, sistem sonorizare (2 Boxe 50 W), 5 microfoane, fixe/mobile, mixer, laptop, speaker-desk, servicii secretariat
FULL BUSINESSflipchart, hartie flipchart, markere, videoproiector/retroproiector, ecran proiectie, sistem sonorizare (2 Boxe 50 W), 12 microfoane mobile, mixer, laptop, speaker-desk, servicii secretariat
Galerie foto
  • conferinte hotel strelitia
  • conferinte hotel strelitia
  • conferinte hotel strelitia
  • conferinte hotel strelitia

Tel:    +40 256 247067
Mob: +40 769 299 392
Fax:   +40 256 247066

Vizualizare harta


Facebook Twitter