Conference Center

Konferencia központunk az üzlete sikerét támogatja


Soha nem volt könnyebb a csapatának tréninget vagy több száz fős nemzetközi kongresszust szerveznie. Csak annyit kell tennie, hogy eljöjjön a Strelitia szállodába és válasszon ki egyet a hat előadótermünkből, melyekben 12-től 600 személyig fogadhatunk vendégeket. Mindegyik termet több módon rendezhetünk be, célunk az, hogy minden tökéletesen működjön.


PLATINUM ELŐADÓTEREM
A Platinum előadóterem a nagy kongresszusoknak és üzleti értekezleteknek hoztuk létre, amely a kialakítástól függően 150 - 600 meghívottat fogadhat.
T1T2T3T4T5
aranjament teatru aranjament classroom aranjament ushape aranjament banchet aranjament receptie
600300150200400

Felület: 350mp

METEORA ELŐADÓTEREM
Ön döntheti el, hogy alakítja ki a Meteora előadótermet. Nagy méreteinek köszönhetően ez az XXL méretű terem megfelel 150-580 meghívott fogadására.
T1T2T3T4T5
aranjament teatru aranjament classroom aranjament ushape aranjament banchet aranjament receptie
580250150180380

Felület: 340mp

BELVEDERE 1 ELŐADÓTEREM
Az Ön munkatársai nagyon jól fogják magukat érezni a Belvedere 1 előadóteremben. Válasszon egy lezser 21 helyes vagy egy kiszélesített 45 személyes kialakítás közt.
T1T2T3T4T5
aranjament teatru aranjament classroom aranjament ushape aranjament banchet aranjament receptie
4525262040

Felület: 50mp

BELVEDERE 2 ELŐADÓTEREM
A Belvedere 2 előadótermet kizárólag olyan rendezvényre alakítottuk ki, amelyen a cége alkalmazottai és külső munkatársai is részt vehetnek, függetlenül attól hogy 24 vagy 70 személy vesz részt a rendezvényen.
T1T2T3T4T5
aranjament teatru aranjament classroom aranjament ushape aranjament banchet aranjament receptie
7050352440

Felület: 120mp

BELVEDERE 3 ELŐADÓTEREM
Ezt kifejezetten a tréningek, amelyek megkövetelik megosztása csoportban. Belvedere 3 Konferenciaterem kimenetet egy tágas, nyitott terasszal, 450 nm-es.
T1T2T3T4T5
aranjament teatru aranjament classroom aranjament ushape aranjament banchet aranjament receptie
3520252035

Felület: 45mp

MEETING SZALON
Nem is létezhet a csapatának alkalmasabb előadóterem mint a szalon MEETING. Függetlenül attól, hogy 12 vagy 30 vendége van, értékelni fogják a temesvári Strelitia szálloda komfortját.
T1T2T3T4T5
aranjament teatru aranjament classroom aranjament ushape aranjament banchet aranjament receptie
3012201825

Felület: 24mp




TEREMTEREM FELÜLETSZÍNHÁZCLASSROOMRECEPCIÓBANKETTU-ALAKÚ
PLATINUM350600300400200150
METEORA340580250380180150
BELVEDERE 1504525402026
BELVEDERE 21207050402435
BELVEDERE 3453520352025
MEETING243012251820

KONFERENCIA CSOMAGOK

Az ideális konferencia felszereltség érdekében válasson egy konferenciacsomagot az alábbiak közül


GAZDASÁGOSflipchart, flipchart papír, markerek, projektorok, vetítővásznak
STANDARDflipchart, flipchart papír, markerek, projektorok, vetítővásznak, hangosító rendszer 5+1, 1 mikrofon
BUSINESSflipchart, flipchart papír, markerek, projektorok, vetítővásznak, hangosító rendszer (2 x 50 W -os hangfal), 5 mobil mikrofon, keverőpult, laptop, speaker-desk, titkársági szolgáltatások
FULL BUSINESSflipchart, flipchart papír, markerek, projektorok, vetítővásznak, hangosító rendszer (2 x 50 W -os hangfal), 12 mobil mikrofon, keverőpult, laptop, speaker-desk, titkársági szolgáltatások
Gallery
  • conferinte hotel strelitia
  • conferinte hotel strelitia
  • conferinte hotel strelitia
  • conferinte hotel strelitia
  • conferinte hotel strelitia
  • conferinte hotel strelitia

Tel: 0040 256 247067
Mob: 0040 761 117214
Fax: 0040 256 247066
office@hotelstrelitia.ro
rezervari@hotelstrelitia.ro