Conference Center

Kongresni centar radi uspeha vašeg posla


Nikada nije lakše bilo organizovati training za svoju radnu ekipu ili međunarodni kongres sa stotinu učesnika. Sve što treba uraditi je doći u hotel Strelitia iz Temišvara i izabrati jednu od šest kongresnih sala koje mogu primiti između 12 i 600 zvanica. A svaka sala može biti uređena u više varijanti, da bi sve savršeno funkcionisalo.


KONFERENCIJSKA SALA PLATINUM
Konferencijska sala Platinum namenjena je velikim kongresima i poslovnim skupovima, i može ugostiti između 150-600 zvanica.
T1T2T3T4T5
aranjament teatru aranjament classroom aranjament ushape aranjament banchet aranjament receptie
600300150200400

Površina: 350mp

KONFERENCIJSKA SALA METEORA
Sami birate kako urediti konferencijsku salu Meteora. Zahvaljujući njemim velikodušnim razmerama, ova XXL sala je savršeno mesto kako za 150, tako i za 580 zvanica.
T1T2T3T4T5
aranjament teatru aranjament classroom aranjament ushape aranjament banchet aranjament receptie
580250150180380

Površina: 340mp

KONFERENCIJSKA SALA BELVEDERE 1
Vaši će se saradnici savršeno osećati u konferencijskoj Sali Belvedere 1. Izaberite jedan opušten aranžman sa 20 mesta ili jedan veći, za 45 učesnika.
T1T2T3T4T5
aranjament teatru aranjament classroom aranjament ushape aranjament banchet aranjament receptie
4525262040

Površina: 50mp

KONFERENCIJSKA SALA BELVEDERE 2
Konferencijska sala Belvedere 2 osmišljena je ekskluzivno za dešavanja na kojima učestvuju kako zaposleni tako i saradnici vaše firme, bez obzira na to da li ih ima 24 ili 70.
T1T2T3T4T5
aranjament teatru aranjament classroom aranjament ushape aranjament banchet aranjament receptie
7050352440

Površina: 120mp

KONFERENCIJSKA SALA BELVEDERE 3
To je bio dizajniran posebno za obuke koji zahtijevaju dijeljenje skupine. Konferencija Belvedere 3 Soba je izlaz na prostranu otvorenu terasu od 450 m².
T1T2T3T4T5
aranjament teatru aranjament classroom aranjament ushape aranjament banchet aranjament receptie
3520252035

Površina: 45mp

MEETING salon
Nipošto ne postoji prikladnija konferencijska sala za vašu ekipu od salon MEETING. Bilo da imate 12 ili 30 gostiju, oni će svakako uvažiti udobnost koju hotel Strelitia iz Temišvara nudi.
T1T2T3T4T5
aranjament teatru aranjament classroom aranjament ushape aranjament banchet aranjament receptie
3012201825

Površina: 24mp




SALAPOVRŠINA SALETEATARCLASSROOMRECEPCIJABANKETU SHAPE
PLATINUM350600300400200150
METEORA340580250380180150
BELVEDERE 1504525402026
BELVEDERE 21207050402435
BELVEDERE 3453520352025
MEETING243012251820

PAKETI DOTIRANJA ZA KONFERENCIJE

Radi uživanja u jednoj idealnoj konferencijskoj sali, izaberite jedan od paketa koje nudi kongresni centar Strelitia iz Temišvara.


ECONOMICflipchart, hartija flipchart, markeri, video projektor/ retroprojektor, ekran za projekcije
STANDARDNIflipchart, hartija flipchart, markeri, video projektor/ retroprojektor, ekran za projekcije, sistem za ozvučenje 5+1, 1 mikrofona
BUSINESSflipchart, hartija flipchart, markeri, video projektor/ retroprojektor, ekran za projekcije, sistem za ozvučenje (2 Boxa 50 W), 5 pokretnih mikrofona, mikser, laptop, speaker-desk, usluge sekretarijata
FULL BUSINESSflipchart, hartija flipchart, markeri, video projektor/ retroprojektor, ekran za projekcije, sistem za ozvučenje (2 Boxa 50 W), 12 pokretnih mikrofona, mikser, laptop, speaker-desk, usluge sekretarijata
Gallery
  • conferinte hotel strelitia
  • conferinte hotel strelitia
  • conferinte hotel strelitia
  • conferinte hotel strelitia
  • conferinte hotel strelitia
  • conferinte hotel strelitia

Tel: 0040 256 247067
Mob: 0040 761 117214
Fax: 0040 256 247066
office@hotelstrelitia.ro
rezervari@hotelstrelitia.ro